Izvēlne
Iepirkuma grozs

Sadzīves ķīmija

Ātras iedarbības dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes.nesatur aldehīdus, bez smaržasātri iedarbojas, ātri nožūstnav nepieciešams noskalotProdukts paredzēts gan profesionālai, gan neprofesionālai lietošanai. Ieteicams ātras dezinfekcijas veikšanai uz jebkurām virsmām, kas ir spirta noturīgas.Speci..
3,19€
Bez nodokļa:2,64€
Ātras iedarbības dezinfekcijas līdzeklis spirta bāzes.Nesatur aldehīdus, bez smaržas.Ātri iedarbojas, ātri nožūst.Nav nepieciešams noskalot.Plaša pielietojuma, ātras iedarbības, ātri žūstošs dezinfekcijas līdzeklis uz spirta bāzes. Virsmu dezinfekcija notiek bez paliekvielu veidošanās. Pēc lietošana..
23,03€
Bez nodokļa:19,03€
Hot aizdedzināšanas šķidrums uz parafīna bāzes.Tas ir bez smaržas, bezkrāsains un sadedzinot neizdala kvēpus. Pateicoties tā īpašībām, tas ir lieliski piemērots ugunskuru iededzināšanai, lai pagatavotu ēdienu...
2,83€
Bez nodokļa:2,34€
Stipras iedarbības putas.Spēcīga tīrīšanas iedarbība pat pret piedegušiem netīrumiem.Lieliskas tauku noņemšanas īpašības.Drošs līdzeklis lietošanai pārtikas nozarē.Īpaši efektīva cīņa pret piedegušiem taukiem un citiem organiskiem nosēdumiem. Biezas putas pārklāj tīrāmo virsmu un iedarbojas visā dzi..
1,91€
Bez nodokļa:1,58€
Vispārējai sanitāro telpu tīrīšanai.Paredzēts pilnvērtīgai tualetes tīrīšanai, atkaļķošanai un dezinfekcijai.Ļoti efektīvi tīra taukainas virsmas, ziepjakmens un kaļķakmens nosēdumus.Ekonomiski izdevīgs, pateicoties īpaši augstai koncentrācijai.Ja nepieciešams veikt ļoti piesārņotu telpu tīrīšanu, m..
18,19€
Bez nodokļa:15,04€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)