Izvēlne
Iepirkuma grozs

Par mums

SIA „Tim-T”

Reģ. Nr. 43903001784

PVN Nr. LV43903001784

Juridiskā adrese: Peldu iela 22A, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729


SIA "Tim-T", tautā pazīstams kā 'Vairumnieks' ir pārtikas un nepārtikas preču importētājs, ražotājs, vairum un mazumtirgotājs kopš 1993.gada.

Uzņēmuma darbība ir vērsta uz pilna preču klāsta nodrošināšanu / piegādi klientam neatkarīgi no viņa darbības veida.

Uzņēmums apkalpo ražošanas kombinātus, mājražotājus, veikalu vai restorānu īpašniekus, privātpersonas, u.c.

Uzņēmuma uzstādītā pamatvērtība ir nodrošināt savus klientus ar produkciju par iespējami labākajām cenām un ar iespējami ātrāko piegādi.


Vairumtirdzniecības bāze / mazumtirdzniecība / e-veikals (Rīgā, Viskaļu ielā 3)

Bāze Rīgā piedāvā tirdzniecībai plašu sortimentu ar saldēto un atdzesēto vistu, cūku, liellopu, tītaru u.c. gaļu, saldētiem dārzeņiem, ogām un kartupeļiem, sauso produkciju, garšvielām u.c. Ik dienas šeit tiek sakomplektēti vairāk nekā simt pasūtījumu, kuri maršrutu ietvaros tiek piegādāti pa visu Latvijas teritoriju. Uz vietas tiek apkalpoti gan juridiskie, gan privātie klienti. 

Bāze atrodas 'Teikas saldētavas' teritorijā. Iebraukšana caur automātisko barjeru (tikai ar personīgo transportu), braucot līdz galam un pa labi (garām visām izkraušanas / iekraušanas rampām).


Vairumtirdzniecības bāze / ražotne (Smiltenē, Dakteru ielā 28B)

Bāze Smiltenē uz vietas apkalpo tikai JURIDISKĀS personas un izsniedz e-veikala pasūtījumus. Piedāvātais preču klāsts ietver gan saldēto un atdzesēto gaļu, gar arī saldētos dārzeņus, ogas un kartupeļus, sauso produkciju, garšvielas u.c. Bāzes telpās atrodas arī ražošanas un fasēšanas cehs, kur tiek atkaulota gaļa, fasētas ogas un dārzeņi, zivis, tiek  jauktas un pakotas garšvielas, rieksti, žāvēti augļi, u.c. Bāze apkalpo Vidzemes un Latgales reģionu. 


Mazumtirdzniecības veikals (Smiltenē, Baznīcas laukumā 11)

Veikals ar nosaukumu 'Pie Gvido' ir viens no senākajiem pārtikas preču veikaliem Smiltenē. Tas ir atpazīts un iemīļots daudzu vietējo ļaužu vidū.
Loģistika

Mūsu piegādes busiņi vienmēr gatavi piegādāt preci pat uz vistālākajām Latvijas vietām.